אודות החברה

התקשרו: 03-5743466

פרופיל החברה

חברת נוע ידע הוקמה על ידי ארתורו קליינבורד, בעל תואר ראשון בחינוך וחינוך גופני (B.Ed מכללת וינגייט), מתמחה בגיל הרך, מורה לספורט טיפולי, מאבחן דידקטי בגישה הרב תחומית,  M.A חינוך מיוחד ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום.

החברה שמה לעצמה כמטרה להביא למודעות את החינוך הגופני בגני ילדים ושילובו בפעילות השוטפת של הגן, פעילות גופנית כדרך חיים.

בעידן המודרני ילדים שוהים שעות מול מסכים ללא תנועה, דבר אשר פוגע ומחליש את שרירי השלד וגורם לילד אי נוחות באשר לגופו, חוסר שקט, בעיות יציבה וחוסר ריכוז.

חברת נוע ידע מפעילה את תכוניתה בלמעלה מ-200 גני ילדים עירוניים ופרטיים, במעונות ובצהרונים. התוכנית מאושרת על ידי משרד החינוך, הן על ידי הפיקוח על החינוך והן על ידי הפיקוח על החינוך הגופני ומותאמת להתפתחות המוטורית של כל קבוצת גיל.

החברה מאמינה כי תנועה הנה כלי ביטוי בעל חשיבות עליונה לטיפוח מיומנויות אישיות וחברתיות, אשר יכשיר את הילד להיות אדם יוצר, בעל ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי המשתתף ותורם בחברה אנושית.

חברת נוע ידע מפעילה את שני הסניפים של המכון של ארתורו, מרכזים מוטוריים ייחודיים לילדים בשיטת ארתורו קליינבורדשסימן לעצמו יעד להביא את הילדים לאהבת הפעילות הגופנית ומודעות כבר בגיל צעיר לחינוך לאורח חיים בריא.

המרכזים פועלים בגבעת שמואל ורמת גן בשעות אחה"צ. במרכזים פעילים כ-250 ילדים מגיל שנתיים עד מתבגרים (על פי קבוצות גיל).

ארתורו קליינבורד, מייסד ומנהל חברת נוע ידע והמכון של ארתורו

תנועה הנה כלי ביטוי בעל חשיבות עליונה לטיפוח מיומנויות אישיות וחברתיות, אשר יכשיר את הילד להיות אדם יוצר, בעל ביטחון עצמי ודימוי עצמי חיובי המשתתף ותורם בחברה אנושית.

© כל הזכויות שמורות לנוע ידע – קליינבורד ארתורו